ART / Lithographs / Litograph in colors 7819419
nr 781 9419
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, -86, 4/275, Fjordlandskap, subject size: 44x52,
signerad, -86, 4/275, Fjordlandskap, motivets mått: 44x52
300
SEK 100
Monday October 1 2012
at 18:05:18
28/9 21:17:06